Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

Już w sobotę w wyjątkowej Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się gala boksu zawodowego KnockOut Boxing Night 33. W walce wieczoru bohater lokalnej publiczności Kamil Szeremeta zmierzy się z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną, a stawką pojedynku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej.

To nie koniec wrażeń na deskach białostockiej opery. W pozostałych walkach zobaczymy m.in. powrót nadziei polskiej wagi średniej - Fiodora Czerkaszyna. Jego przeciwnikiem będzie kolumbijski bombardier Jairo Delgado. W ringu pojawi się również były dwukrotny mistrz świata, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Kibice mogą zacierać ręce także na polsko-polski pojedynek Przemysława Zyśka z Kamilem Urbańskim. Kartę walk dopełni występ mieszkającego w Polsce Kubańczyka Ihosvanego Garcii oraz wrocławianina Rafała Wołczeckiego.

W ramach tzw. fightweeku zawodników będzie można zobaczyć podczas otwartego treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Oba wydarzenia odbędą się w Alfa Centrum (ul. Świętojańska 15, Białystok) i będą otwarte dla kibiców. W czwartek o godz. 18 pięściarze wezmą udział w medialnych treningu, zaś w piątek o godz. 18 staną naprzeciw siebie podczas oficjalnego ważenia. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku jest ORLEN Paliwa, a partnerem strategicznym Województwo Podlaskie.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>