Patronat medialny


 


Francisco Palacios

2 kwietnia podczas "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy niepokonany na zawodowych ringach Francisco Palacios (20-0, 13 KO) zmierzy się z mistrzem świata wagi junior ciężkiej federacji WBC Krzysztofem Włodarczykiem (44-2-1, 32 KO). Dla portorykańskiego "Czarodzieja" będzie to pierwsza w karierze i być może zarazem ostatnia (ma już 33 lata) szansa na zdobycie mistrzowskiego pasa.

- Tak naprawdę jest tylko jeden powód, dla którego Włodarczyk ze mną walczy. Po prostu nie ma innego wyboru, bo mam status obowiązkowego challengera - mówi bardzo pewny siebie Palacios.  - Staję się lepszy z każdą minutą mojego treningu, w ringu będę nie do zatrzymania.

- "Diablo" nie jest w stanie się przygotować na to, co pokażę, na moją szybkość, siłę, ruchliwość. Mój obóz treningowy przebiega świetnie i jestem gotów, przywieźć tytuł mistrza świata do Puerto Rico. Chcę być wielki jak bohater naszego boksu Carlos De Leon - dodaje "Czarodziej", który w sześciu ostatnich walkach zanotował sześć nokautów, a żadna z tych walk nie trwała dłużej niż trzy rundy.

Video. Migawki z treningów Francisco Palaciosa >>
Bilety na "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy dostępne są na stronie eventim.pl.


http://www.youtube.com/watch?v=Bd85RuJTM_0

http://www.youtube.com/watch?v=ORfXKsnvtUs{jcomments on}