Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (60-4-1, 40 KO) kończy przygotowania przed walką z Abrahamem Tabulem (18-6-1, 15 KO). Starcie z byłym mistrzem WBO Africa będzie dla "Diablo" powrotem na ring po rocznej przerwie.

- Dziennikarze pytają mnie jak się czuje przed powrotem na ring. Ja nie wracam, ja żyje tym boksem cały czas, trenuję nieprzerwanie o ile warunki zdrowotne i inne pozwalają mi - mówi pięściarz, który stoczył rekordową liczbę walk o mistrzostwo świata pod polską flagą.

- Boks to moja codzienność, rytm dnia, życie rodzinne jest podporządkowane pod mój sport. W Zakopanem to kolejne wyzwanie, bądźcie tam ze mną - apeluje Włodarczyk w mediach społecznościowych.

Pochodzący z Ghany 32-letni Tabul w przeszłości boksował m.in. z Jewgienijem Tiszczenko, Olanrewaju Durodolą i Zhanem Kossobuckim. Walka Włodarczyk - Tabul będzie częścią gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25, która odbędzie się 29 października w ekskluzywnym kompleksie Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Główną atrakcją gali KBN 25 będzie eliminator do tytułu mistrza świata federacji IBF pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Jasonem Whateleyem. W stolicy Tatr zaboksują również m.in. Mateusz Tryc, Laura Grzyb i Piotr Łącz.