Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) zakończył sparingi przed walką z Argentyńczykiem Maximiliano Jorge Gomezem (29-5, 13 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją trzeciej gali w cyklu Challenger's Boxing Night by GIA, która odbędzie się 6 listopada w Nowym Sączu.

- W tej walce najistotniejsza będzie moja dyspozycja. Bez względu na rywala, ja po prostu muszę boksować swoje - zapowiada "Diablo", dla którego będzie to drugi tegoroczny występ. W lipcu 40-latek wrócił na ring po półtorarocznej przerwie i wygrał na punkty z Wadimem Nowopaszynem.

- Forma jest naprawdę dobra. Może nie jest rewelacyjnie, ale z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest dobrze. Głowa chodzi tak jak powinna, podobnie jak lewy prosty - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Podczas bokserskiego wieczoru w Nowym Sączu kibice zobaczą w akcji także m.in. niepokonanego na zawodowych ringach Kamila Gardzielika (13-0, 3 KO), który zmierzy się z Nicolasem Luque Palaciosem (12-8-1, 1 KO). Wystąpi także Łukasz Pławecki (3-0, 1 KO), który zmierzy się ze Słowakiem Radoslavem Estocinem (8-2, 3 KO). Transmisja w TVP Sport.