Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) wrócił niedawno do treningów po kilkumiesięcznej przerwie. "Diablo" jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy i liczy, że w drugiej połowie roku stoczy walkę o pas EBU.

- Forma jest nie najgorsza. Wróciłem już do treningów, wiadomo, że trzeba popracować nad kondycją, ale codziennie coś robię. Jak nie biegam, to siłownia, jak nie siłownia, to technika z kolegami. Tak by nie było pustki. Jeśli chodzi o boks, to trenuję sam, albo z Jurkiem Baranieckim - mówi "Super Expressowi" 39-latek.

- Słyszałem, że ostatnio McCarthy wygrał przed czasem. I fajnie, mam nadzieję, że nie stchórzy i wyjdzie ze mną do ringu. Ten pas mistrza Europy to byłaby jedna z wisienek na torcie w mojej karierze. Chcę zdobyć ten pas, zrobić jedną, góra dwie obrony, a potem mam chrapkę, by powalczyć o pas mistrza świata - przekonuje Włodarczyk.

W ostatnich pojedynkach pięściarz grupy KnockOut Promotions wygrywał z Taylorem Mabiką i Alexandru Jurem. Pomimo długiej przerwy od boksu, "Diablo" cały czas klasyfikowany jest wysoko w rankingu WBC, gdzie zajmuje dziewiąte miejsce.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>