onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • S.L.16SpoX84GhosTK.O
  • Polski zawodnik
  • Zeakk
  • person_95
  • garcia34

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

CzakijewBardzo pewny siebie jest Rachim Czakijew (16-0, 12 KO) przed zaplanowaną na 21 czerwca w Moskwie walką z mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem (47-2-1, 33 KO). Rosjanin przekonuje, że docenia klasę polskiego czempiona, ale jednocześnie zaznacza, że pojedynek zamierza wygrać przed czasem.

- Od chwili gdy wywalczyłem olimpijskie złoto w Pekinie, moim jedynym marzeniem było zostać zawodowym mistrzem świata. Pięć lat czekałem na swoją szansę, ale teraz jestem szczęśliwy, że mój sen się w końcu spełni 21 czerwca. Włodarczyk to wielki mistrz, ale nigdy jeszcze nie mierzył się z kimś o mojej sile i umiejętnościach. Kibicom radzę być na czas, bo sądzę, że ta walka nie potrwa długo! - odgraża się Czakijew.

W podobnym tonie wypowiada się też promotor rosyjskiego pretendenta Wiaczesław Karakasz, który twierdzi, iż starcie jego podopiecznego z "Diablo" będzie dużo bardziej widowiskowe niż zakontraktowana na sobotę potyczka o pas WBO pomiędzy Marco Huckiem i Olą Afolabim.

- Nie umniejszam nic Huckowi czy Afolabiemu, ale wierzę, że Rachim Czakijew to najlepszy junior ciężki na świecie. Właściwie to sądzę, że pokonałby Hucka i Afolabiego tego samego wieczoru. Jest aż tak dobry! - zapewnia opiekun Czakijewa.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - serwis specjalny ringpolska.pl >>

on}

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze