onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 

Ostatnio zarejestrowani

  • S.L.16SpoX84GhosTK.O
  • Polski zawodnik
  • Zeakk
  • person_95
  • garcia34

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/legionowo_2017_noflash.jpg"></a>

Krzysztof Włodarczyk

Mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (46-2-1, 33 KO) jest najwyżej notowanym polskim pięściarzem w najnowszych rankingach prowadzonych przez prestiżowy bokserski serwis Boxingscene.com. "Diablo" awansował obecnie na czwartą pozycję w kategorii junior ciężkiej. Dziewiąty w tej samej klasie jest Mateusz Masternak (25-0, 19 KO), który w sobotę udanie zadebiutował w barwach niemieckiej grupy Sauerland Event.

Według amerykańskiego portalu mistrzem w przedziale wagowym do 200 funtów jest Kubańczyk Yoan Pablo Hernandez. Za jego plecami znajdują się Steve Cunningham, Marco Huck oraz Denis Lebiedew.

Boxingscene.com klasyfikuje jeszcze dwóch pięściarzy znad Wisły. Piąty w królewskiej dywizji jest Tomasz Adamek (44-2, 38 KO), a taką samą pozycję w wadze średniej zajmuje panujący mistrz Europy Grzegorz Proksa (26-0, 19 KO).

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze