Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Krzysztof WłodarczykAntonio Tarver (29-6, 20 KO) to najbardziej prawdopodobny kolejny rywal jedynego obecnie polskiego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka (46-2-1, 33 KO). Do starcia "Diablo", który od maja 2010 roku jest posiadaczem pasa WBC wagi junior ciężkiej, z byłym czempionem federacji WBA, WBC i IBF kategorii półciężkiej a aktualnie mistrzem IBO kategorii junior ciężkiej ma dojść w marcu na terenie USA podczas gali pokazywanej przez popularną stację telewizyjną Showtime.

- Rozmowy na temat walki Krzyśka z Tarverem trwają. Szansę na skuteczną ich finalizację oceniam dość wysoko - twierdzi promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski.

Co ciekawe marcowa konfrontacja z Tarverem wcale nie wyklucza ewentualnej potyczki polskiego pięściarza z inną legendą amerykańskich ringów Royem Jonesem Juniorem (55-8, 40 KO), o której wspominano wcześniej, jednak "Diablo" musi najpierw pokazać dobry boks w pojedynku z "Magicznym" Antonio.

- Mi tak naprawdę jest wszystko jedno, z którym z nim się najpierw zmierzę. Zarówno Tarver jak i Jones to żywe legendy i będzie dla mnie cudowną sprawą móc się z nimi spotkać w ringu. Na pewno będę gotów i na jednego i na drugiego - zapewnia Krzysztof Włodarczyk, który szykuje aktualnie formę na zgrupowaniu 12 round KnockOut Promotions w Zakopanem.