Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Krzysztof Włodarczyk- Kochani, dziękuję za wasze głosy w plebiscycie Onetu, to dzięki Wam awansowałem do czołowej szesnastki. Szkoda byłoby, by wśród najpopularniejszych sportowców Polski zabrakło pięściarza. Pokazaliście jednak siłę bokserskich kibiców!!! W ciągu kilku godzin przybyło ponad dwa tysiące Waszych głosów!!! Teraz zapraszam do głosowania w kolejnej turze, w której zmierzę się z Justyną Kowalczyk... 

- Wiadomo, że takie plebiscyty to tylko zabawa, ale ich wyniki są też jakimś symbolem popularności dyscyplin sportowych. Wiem ze część z Was głosowała na mnie, a część po prostu  na nasza ukochaną dyscyplinę. Było nam wszystkim w środowisku pięściarskim przykro, że w niedawnym plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP zabrakło miejsca dla boksera wśród nominowanych. Myślę, że Tomek Adamek i chyba już także Grzesiek Proksa zasłużyli na miejsce w tym plebiscycie. Wiem, że Przegląd Sportowy bardzo mocno negocjowal z TVP, aby po mojej walce w Australii dołączyć mnie jako 21-go kandydata w tym plebiscycie. Szefowie redakcji sportowej TVP odmówili, tłumaczac, że już wcześniej nakręcono filmowe reklamówki dla nominowanych i że glosowanie już było rozpoczęte. Nie oszukujmy się, gdybyśmy z Tomkiem Adamkiem boksowali na antenie TVP, to obydwaj bylibyśmy ujęci w tym plebiscycie. Przyznam szczerze, że nie wszystkich uczestników w tym plebiscycie w ogóle kojarzylem. Miejmy nadzieję, że za rok bedzie z tym prosciej po Euro i po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

- A dzisiaj jeszcze raz bardzo kazdemu z Was dziękuje za głos w plebiscycie Onet, w imieniu wszystkich pięściarzy a także swoim własnym. Pozdrawiam wszystkich kibiców boksu i życzę wielu ciekawych walk do oglądania w 2012 roku !

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk