Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Krzysztof WłodarczykByły mistrz świata WBC, WBA i IBF Amerykanin Antonio Tarver (29-6, 20 KO) to najbardziej prawdopodobny rywal Krzysztofa Włodarczyka (46-2-1, 33 KO).

- Obecnie w naszym imieniu rozmowy prowadzą współpromotorzy Krzyśka w Stanach, czyli grupa Warriors. Leon Margules i jego ludzie są w kontakcie z Garym Shawem i Alem Haymonem, agentem skupiającym największe gwiazdy sportu i showbiznesu, którzy reprezentują Antonio Tarvera. Szansę na sfinalizowanie potyczki z Amerykaninem oceniam na czterdzieści procent. Mamy już zapewnienie stacji Showtime, że chce takie wydarzenie pokazać na żywo w USA. W grę wchodzi jednak skomplikowany system dzielenia zysków między bokserami. Skomplikowany przynajmniej dla nas, bo w taki sposób, na tym poziomie i z takim partnerem, zbyt często nie pracowaliśmy. W grę wchodzi sporo wariantów. Czasem jest tak, że udajemy, iż nam na czymś zależy, a w innych kwestiach zależy nam bardzo. Chodzi między innymi o finanse. Nie da się ukryć, że w Stanach Tarver jest absolutnie wielką gwiazdą i stąd oferta Showtime - mówi promotor polskiego boksera Andrzej Wasilewski, ale zaraz dodaje: - Rozmowy jednak cały czas nabierają przyspieszenia.

Krzysztof Włodarczyk, mistrz świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej, po wygranej z Dannym Greenem w Australii dostał podobno kilka interesujących ofert. Wydawało się, że przyszłość Diablo wyjaśni się szybciej, ale...

- Właśnie jestem po konsultacjach z doktorem Robertem Śmigielskim i nie mam najlepszego nastroju. Ciągle się nie zrosło! - denerwuje się polski pięściarz, który problemy z pękniętą kością ręki ma od pojedynku w Australii.

Więcej w piątkowym "Przeglądzie Sportowym"