Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Antonio TarverByły niekwestionowany mistrz świata wagi półciężkiej Antonio Tarver  (29-6, 20 KO) wyjawił, że chętnie stoczy pojedynek z aktualnym mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem (46-2-1, 33 KO). Promotorzy polskiego pięściarza niedawno potwierdzili, że Amerykanin jest jednym z kandydatów do skrzyżowania rękawic z „Diablo” na początku przyszłego roku.

- Włodarczyk i jego ludzie mówią, że chcą walki ze mną, więc czekam. Tak naprawdę oni nie chcą tego pojedynku. Zobaczymy jak długo będą zabierali się do tych negocjacji. Połóż pas mistrzowski na szali, a przyjadę do Polski. Moja walizka jest spakowana, a paszport gotowy do użycia - powiedział leworęczny pięściarz z Florydy.

- Chcę jeszcze jednej walki w wadze junior ciężkiej, a potem zaatakuję kategorię ciężką i braci Kliczko. Pięściarze z wagi cruiser nie są w stanie wytrzymać moich uderzeń. Nokautuję każdego z nich. Żaden nie wytrwa do ostatniego gongu. Wykonam tutaj swoje zadanie, a potem chcę walki z Kliczko lub Powietkinem - zapowiada Amerykanin, który jako pierwszy znokautował Roya Jonesa Jr.

Obecnie Krzysztof Włodarczyk wraz ze swoimi promotorami Andrzejem Wasilewskim i Piotrem Wernerem przebywa w Las Vegas na 49. konwencji federacji World Boxing Council. Opiekunowie "Diablo" zapowiadają, że po powrocie ze Stanów Zjednoczonych podejmą decyzję co do najbliższych planów sportowych jedynego polskiego mistrza świata.