Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Krzysztof WłodarczykMarco Huck (34-1, 25 KO) to jeden z najpoważniejszych kandydatów na kolejnego rywala mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC Krzysztofa Włodarczyka (46-2-1, 33 KO). Niemiecki czempion organizacji WBO uważany jest przez wielu za najlepszego pięściarza globu w limicie wagowym 91 kg, jednak zdaniem drugiego trenera grupy 12 round KnockOut Promotions Pawła Skrzecza "Kapitan Hak" pod względem stylu boksowania bardzo pasuje "Diablo".

- Krzysiek lubi zawodników, którzy są w ataku, a Huck nie boksuje "po linach", tylko wchodzi w atak - tłumaczy w rozmowie z ringpolska.pl srebrny medalista olimpijski z 1980 roku. - Byłem z Krzyśkiem kilka lat temu na sparingach z Huckiem i jeśli Krzysiek boksował, Huck praktycznie nie istniał, choć wiadomo, że jak Krzysiek odda pole przeciwnikowi, cofnie się, wtedy jest mu trudno.

Włodarczyk wczoraj dopisał do swojego bokserskiego rekordu kolejną wygraną mistrzowską walkę, nokautując w jedenastej rundzie Australijczyka Danny Greena. Pojedynek początkowo nie przebiegał jednak po myśli Polaka.

- Krzysiu nas przyzwyczaił do horrorów, nie na darmo ma pseudonim "Diablo". Były nerwy, ale to nieważne. Lepiej jest po brzydkiej walce wygrać niż po pięknej przegrać. Ta walka nie była ze strony Krzyśka rewelacyjna, ale to, co zrobił na końcu, to był po prostu majstersztyk. Jesteśmy w siódmym niebie - komentuje efektowną wiktorię swojego podopiecznego Paweł Skrzecz.