Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Włodarczyk

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (46-2-1, 33 KO) znokautował Danny'ego Greena (31-5, 27 KO) w 11. rundzie walki o mistrzostwo świata federacji WBC wagi junior ciężkiej, która odbyła się w Perth. Australijskie i światowe media chwalą Polaka i sposób, w jaki wygrał z faworytem miejscowych kibiców.

"The Sydney Morning Herald": zombie zakończyło noc Greena: Przed walką bokser wagi ciężkiej Mark de Mori komentując wydarzenie dla WAtoday.com.au, powiedział, że Krzysztof Włodarczyk wygląda jak zombie. Zombie przebudziło się we właściwym czasie i zakończyło noc Greena, a także jego karierę.

"World Boxing News": "Zielona Maszyna" znowu zatrzymana: Danny Green poniósł swoją drugą porażkę przez nokaut w karierze. Został znokautowany przez Krzysztofa Włodarczyka w 11. rundzie pojedynku o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. To prawdopodobnie oznacza koniec kariery dla Australijczyka.

"BoxingScene.com": przełomowa runda: Na początku zwycięstwo "Diablo" zaczęło się wymykać. Wszystko zmieniło się w 11. rundzie, kiedy to mocnym prawym "zamroził" rywala. Po chwili lewym sierpowym posłał rywala na deski i zakończył efektownie walkę.