Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Włodarczyk Green

Dokładnie o 12.15 czasu polskiego na ring na przedmieściach australijskiego Perth wyjdzie, by bronić tytułu mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej, Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO). Rywalem "Diablo" będzie idol miejscowej publiczności Danny Green (31-4, 27 KO). W tym temacie przedstawimy relację "runda po rundzie" z walki Włodarczyk - Green (transmisja live w Polsacie od godz. 12.00). Jednocześnie zachęcamy do dyskusji na temat pojedynku, typowania wyniku i punktowania go. Wśród naszych Czytelników rozlosujemy 10 zdjęć z autografami "Diablo".

Wszystko o walce Green - Włodarczyk: materiały video, wywiady, informacje >>

Typują, oglądając walkę w warszawskim "Championsie":
Rafał Jackiewicz: Włodarczyk powinien wygrać w drugiej połowie walki.
Izuagbe Ugonoh: Myślę, że wygra Krzysiek do szóstej rundy. Green zapowiada otwartą walkę, ale liczę, że to Krzysiek trafi mocniej. Obaj powinni "spuścić psy ze smyczy".
Krzysztof Zimnoch: Jeśli Krzysiek będzie boksował aktywnie, wygra, pewnie przed czasem. Jeśli będzie boksował jak z Palaciosem, zwyciężyć może Green.
Krzysztof Głowacki: Krzysztof jest w świetnej formie, ale przebieg walki będzie zależał od jego nastawienia psychicznego. Stawiam na wygraną Włodarczyka przed czasem.
Atrur Szpilka: Dużo zależało będzie od postawy Greena. Jak Green ruszy na Krzyśka, to może być nokaut dla Krzyśka. Jeśli będzie boksował jak z BJ Floresem, może być ciężko. Ważne jest też, aby Krzysiek nie spalił się w pierwszej rundzie.
Tomasz Hutkowski: Krzysiek rozjedzie Greena. Znokautuje go. Jak będzie inny wynik, może nie wracać do domu [śmiech].

Walka:
Zawodnicy wychodzą do ringu. 
Runda 1: Włodarczyk rozpoczął bardzo spięty, aktywniejszy Green zapisuje rundę na swoją korzyść.
Runda 2: "Diablo" przejmuje inicjatywę, kilka razy trafia Greena mocnym lewym. Runda dla Włodarczyka.
Runda 3: Dość wyrównane starcie. Włodarczyk w ofensywie, ale nie trafia zbyt często. Green polucje na mocną prawą rękę, kilka razy uderza na korpus.
Runda 4: Włodarczyk kontroluje pojedynek, dokładając do lewej ręki kilka ciosów prawą. Boksujący na wstecznym Green budzi się w końcówce. Runda dla Włodarczyka.
Runda 5: Po spokojnej pierwszej połowie starcia Green trafia lewym prostym, poprawia sierpem i "Diablo" chwieje się, choć szybko udaje mu się opanować sytuację. Runda zdecydowanie dla Greena.
Runda 6: Starcie dla agresywniejszego Włodarczyka, który w połowie rundy trafia mocnym prawym, a w końcówce sztywnym lewym prostym.
Runda 7: Starcie dla Greena, który jest zdecydowanie bardziej rozluźniony od Włodarczyka i dobrze operuje lewą ręką.
Runda 8: Starcie początkowo z lekką przewagą Greena, potem do głosy dochodzi Włodarczyk, notując na swoim koncie dwa mocne trafienia prawą.
Runda 9: Niezbyt wiele czystych ciosów z obu stron, Włodarczyk kilka razy trafia mocnym lewym prostym.
Runda 10: Starcie dla trafiającego częściej "Diablo". Green coraz bardziej rozbity i zmęczony.
Runda 11: Włodarczyk trafia mocnym prawym, poprawia czystym lewym sierpowym. Green pada na deski, daje radę się podnieść, ale sędzia nie dopuszcza do dalszej walki. DIABLO WYGRYWA PRZEZ TECHNICZNY NOKAUT!