Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Włodarczyk Green

Angelo Hyder, trener Danny'ego Greena (31-4, 27 KO) wyjawił, że jego pięściarz zamierza w jutrzejszym starciu z Krzysztofem Włodarczykiem (45-2-1, 32 KO) pójść na otwartą ringową wojnę od pierwszych sekund walki. Szkoleniowiec Australijczyka uważa, że polski mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej zostanie zaskoczony siłą uderzenia, jaką dysponuje Green.

- Wiemy o Diablo wszystko. To duży, silny, mocno bijący facet, który ma pas WBC. Dwukrotnie zdobył najważniejsze światowe tytuły, naszym zdaniem jest najlepszy na świecie w tym przedziale wagowym – twierdzi Hyder.

- Ta walka będzie wyglądała tak,  jakby dwa pitbulle wypuścić naprzeciw siebie. Mistrza trzeba pokonać wyraźnie, trzeba mu odebrać tytuł. My stawiamy wszystko na jedną kartę, chcemy przejść do historii po spektakularnym zwycięstwie – mówi trener Greena.

- W przygotowaniach do poprzedniej walki Danny bawił się w promotora. Teraz skoncentrował się na treningu w stu procentach. Wielu wytyka mu wiek, ale on został zawodowcem w wieku 28 lat. Prowadzi sportowy tryb życia i jeszcze wielu zdziwi się w jak dobrej jest aktualnie dyspozycji  - kończy Hyder.

Rozgrywane w australijskim Perth starcie Włodarczyka z Greenem rozpocznie się w środę około godz. 12.00 polskiego czasu. Bezpośrednią transmisję z walki przeprowadzi Polsat.