Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Włodarczyk - Green

Bardzo dobrze zaprezentowali się podczas wczorajszych treningów otwartych w bokserskim gymie "The Ring" w Perth Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO) i Danny Green (31-4, 27 KO). Polak i Australijczyk w środę staną do walki o pas mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC.

Włodarczyk przed rozpoczęciem treningu zapewnił, że jego celem, po pokonaniu Greena, jest unifikacja tytułów w kategorii wagowej do 91 kg. - Chcę, żeby moje nazwisko przeszło do historii - stwierdził "Diablo", który następnie zaprezentował się dziennikarzom i kibicom, wśród których nie zabrakło miejscowych gwiazd sportu, w kilkunastominutowej walce z cieniem i pokazie tarczowania z trenerem Fiodorem Łapinem.

Danny Green między liny wszedł nieco później, również poprzedzając pokazowe ćwiczenia rozmową z przedstawicielami mediów. - Ciężko pracowałem na obozie przygotowawczym i czuję się cholernie dobrze. Fizycznie jestem w świetnej dyspozycji, chcę teraz zachować spokój, chłodną głowę, a potem wyjść do ringu  wykonać swoją robotę - powiedział Australijczyk i dał zgromadzonym małą próbkę swoich umiejętności podczas lekkiego treningu.

Video. Zobacz migawki z otwartego treningu Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka >>

Walka Włodarczyk - Green będzie główną atrakcją gali boksu zaplanowanej na 30 listopada w Perth.

Trening otwarty Krzysztofa Włodarczyka
http://www.youtube.com/watch?v=Ul45LKS-P3U{jcomments on}