Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Włodarczyk Green

Już tylko cztery dni pozostały do walki o tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem (45-2-1, 32 KO) i Danny Greenem (31-4, 27 KO). Trener polskiego czempiona Fiodor Łapin twierdzi, że do środowego występu "Diablo" przygotowany jest zdecydowanie lepiej niż do kwietniowej, minimalnie wygranej na punkty, konfrontacji z Francisco Palaciosem.

- Krzysztof jest teraz w zdecydowanie lepszej formie fizycznej i psychicznej niż przed ostatnią walką. Wtedy był tuż po operacji kolana i nie czuł się do końca pewnie ani na treningach ani na sparingach - tłumaczy szkoleniowiec Włodarczyka. - Mieliśmy na zgrupowaniu w Wiśle wspaniałe warunki przygotowań, nie było kontuzji, byli dobrzy sparingpartnerzy, a co najważniejsze mieliśmy dużo spokoju.

Zapytany o to, jakie atuty Krzysztofa Włodarczyka mogą w środowej walce przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść, Łapin odpowiada: - Umiejętności czysto bokserskie, technika, ale i charakter.

Video. Krzysztof Włodarczyk i Danny Green twarzą w twarz >>

- W pojedynku z takim zawodnikiem jak Green charakter będzie bardzo ważny, bo sama technika i siła mogą nie wystarczyć - podkreśla trener 12 round KnockOut Promotions, dodając: - Myślę, że "Diablo" ma teraz już wszystko!


http://www.youtube.com/watch?v=Qpq258rsNno{jcomments on}