Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Krzysztof Włodarczyk

- Nie pamiętam, kiedy ostatnio przed tak ważną walką Krzysiek byłby w tak dobrym nastroju. Jest w pełni skoncentrowany, ale jednocześnie wyluzowany jak nigdy - mówi Andrzej Wasilewski, promotor Krzysztofa Włodarczyka (45-2-1, 32 KO) na sześć dni przed pojedynkiem popularnego "Diablo" z Danny Greenem (31-4, 27 KO) o tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Do polsko-australijskiej konfrontacji dojdzie 30 listopada na ringu w Perth.

- Jesteśmy zadowoleni z warunków, jakie stworzyli nam w Perth Australijczycy, Krzysztof cały czas trenuje i naprawdę tryska humorem i energią. Oby ten klimat utrzymał się do samej walki - dodaje szef grupy 12 round KnockOut Promotions. - "Diablo" ma już za sobą spotkanie z Greenem twarzą w twarz i można powiedzieć, że wyszedł z niego zwycięsko, bo Australijczyk nie wytrzymał spojrzenia Krzyśka. Najważniejsze jednak, by w środę ugiął się pod siłą uderzeń "Diablo".

- Tak naprawdę jedyny problem, jaki mamy w Perth to duże grono osób, które podglądają nasze treningi, a my jednak wolelibyśmy pewne rzeczy zachować dla siebie, ale i z tym dajemy sobie jakoś radę - kończy Andrzej Wasilewski.