Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Danny Green

Niecałe trzy tygodnie pozostały do walki pomiędzy mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem (45-2-1, 32 KO) oraz Dannym Greenem (31-4, 27 KO). Australijczyk przygotowując się do walki z „Diablo” sparował z Andrzejem Fonfarą, ale nie obawia się, że Polak przekaże jego największe tajemnice do wrogiego obozu.

- Nie znam polskiego, więc nie wiem z kim Fonfara rozmawia przez telefon i co im mówi. Jeśli konsultuje się z Włodarczykiem i opowiada co dzieje się na sparingach, to raczej nie przekazuje dobrych wieści. Zwłaszcza jeśli opowie o tym co się stało w sobotę. Wtedy ten młody człowiek zebrał wielkie lanie. Ogólnie był jednak dobrym sparingpartnerem i bardzo dużo mi pomógł – mówi Green.

- Jeśli mam w obozie szpiega, który przekazuje informacje mojemu rywalowi, to mogę na tym tylko skorzystać. Jeśli oni zastanawiają się nad tym co ja robię, zamiast zająć się własną pracą, to ja na tym zyskuję – twierdzi Australijczyk, który w przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy w dwóch kategoriach wagowych.

Pojedynek Green – Włodarczyk odbędzie się 30 listopada w Perth.