Patronat medialny


 


Krzysztof Włodarczyk

- Czekam teraz na grube propozycje, które dadzą mi zarobić i nie widzę innej możliwości niż kolejne wygrane. Na razie czekam na szansę zaboksowania o coś konkretnego - mówi mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBC Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO), który przed kilkoma dniami powrócił z podróży po Stanach Zjednoczonych.

- Po walce z Francisco Palaciosem mam już półtora miesiąca przerwy od ciężkich treningów, ale nie jestem w stanie całkowitego wypoczynku, robię jeden długi treing wytrzymałościowy, więc na pewno cyklu treningowgo nie zacznę od zera - dodaje "Diablo", który swojej kwietniowej obrony pasa World Boxing Council, mimo zwycięstwa, nie może zaliczyć do udanych. Zapytany o swoją reakcję na niepochlebne komentarze i krytyczne opinie na temat swojego ostatniego występu Włodarczyk odpowiada: 

- Miałem takie chwile zwątpienia, ale usiadłem i poukładałem sobie w głowie pewne rzeczy i jakoś to po mnie spłynęło. Wszystkich kozaków, którzy anonimowo wypisują rożne rzeczy w internecie, zapraszam na spotkanie w cztery oczy. Chętnie wysłucham ich krytyki i przedstawię im swoje argumenty. Oczywiście nie chodzi mi o rozwiązania siłowe...

Obszerny wywiad z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem wkrótce na ringpolska.pl.