Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) zakończył przygotowania do trzeciego zawodowego występu w swoim rodzinnym mieście. W sobotę na gali KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku, były czempion EBU zmierzy się z Abelem Miną (17-3, 9 KO).

- Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że po raz trzeci gala Knockout Boxing Night odbędzie się w Białymstoku, po raz trzeci będę w walce wieczoru i po raz trzeci będę miał okazję pokazać się swoim krajanom. Jeden z moich przyjaciół zażartował, że nazwisko rywala gwarantuje emocje, a ja zrobię wszystko z moim teamem, żeby forma w dniu walki była wystrzałowa - powiedział pięściarz grupy KnockOut Promotions w rozmowie z TVP Sport.

Szeremeta odnosił zwycięstwa w czterech ostatnich zawodowych występach, a wygrana w Białymstoku pozwoli myśleć o kolejnym dużym zagranicznym pojedynku. Podopieczny trenera Andrzeja Liczika ma świadomość, że czeka go starcie z niewygodnym rywalem.

- Przygotowuję się na zawodnika, który może przez większość walki boksować z defensywy. Wiem, że trzeba będzie reagować i dostosować się w ringu do tego co będzie robił przeciwnik. Muszę być na to gotowy - zauważa 34-latek.

- Wciąż mam zajawkę na boks. Takiego kopa motywacyjnego daje mi rodzina. Robię to dla nich, bo ja w pewnej części już czuję się spełniony, chociaż wierzę w to, że przede mną jeszcze kilka mocniejszych pojedynków w ciekawych miejscach i to mnie trzyma w formie - podsumowuje Szeremeta.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

Podczas imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions w Białymstoku kolejny zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn, Rafał Wołczecki i mieszkający w Polsce Kubańczyk Ihosvany Garcia. Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.