Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) w tym roku ponownie spróbuje swoich sił w dużej walce na zagranicznym ringu. Były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata ma zamiar wykonać kolejny krok w tym kierunku 24 lutego na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku, gdzie skrzyżuje rękawice z Abelem Miną (17-3, 9 KO).

Niedawno pięściarz grupy KnockOut Promotions był blisko walki o pas WBA Inter-Continental wagi super średniej z wysoko klasyfikowanym w światowych rankingach wagi super średniej Callumem Simpsonem. Niewykluczone, że rozmowy w tej sprawie zostaną wznowione, a Szeremeta, który w trakcie swojej kariery boksował m.in. w USA, Francji oraz Włoszech, będzie miał okazję pierwszy raz pokazać się przed brytyjskimi kibicami.

- W październiku kończę 35 lat i do tego momentu chciałbym jeszcze stoczyć co najmniej jedną dużą walkę. Wiem, że na to mnie stać i czekamy na dogodny moment oraz odpowiednią ofertę - zapowiada białostoczanin.

Podczas gali KBN 33 organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej wysoką aktywność utrzyma również Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO). "Diablo", który dzięki częstym występom jest aktualnie klasyfikowany w czołówce rankingów IBF, WBO i WBC w czwartym starcie na przestrzeni dziesięciu miesięcy zmierzy się z Pablo Villanuevą (12-4-1).

Występ w stolicy Podlasia będzie także ważny dla Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO), który wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce i sprawdzi się z byłym pretendentem do tytułu młodzieżowego mistrza świata Jairo Delgado (11-2, 8 KO). Wyjątkowa temperatura powinna towarzyszyć pojedynkowi Przemysława Zyśka (18-2, 6 KO) z Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO). W polskiej wojnie w kategorii super półśredniej obaj pięściarze będą chcieli powrócić na zwycięski szlak.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

Podczas gali KBN 33 kibice zobaczą także walki: Rafał Wołczecki (10-0, 7 KO) - Ayoub Zakari (5-2-1), Ihosvany Garcia (11-0, 8 KO) - Dmytro Fedas (8-5-2, 5 KO) i Piotr Łącz (7-0, 6 KO) - Pavlo Korolenko (3-13-1, 2 KO). Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.