Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

 

Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) rozpoczął finałowy tydzień sparingów przed walką o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski z Abelem Miną (17-3, 9 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku.

- Już niedługo zamelduję się w ringu, czyli tam, gdzie czuję się jak w domu, gotowy na wielkie wyzwanie. Razem z drużyną, liczymy na to, że forma wystrzeli w dniu walki - zapowiada były mistrz Europy wagi średniej.

- Zapraszam wszystkich kibiców boksu do naszej pięknej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Cieszę się, że po raz trzeci będę miał możliwość pokazania się swoim krajanom i krajankom - dodaje białostoczanin, który często podkreśla swój lokalny patriotyzm.

W trakcie przygotowań do gali w stolicy Podlasia, Szeremeta wraz z innymi pięściarzami grupy KnockOut Promotions odbył obóz sparingowy w Londynie. Były pretendent do tytułu mistrza świata liczy na mocny finisz swojej profesjonalnej kariery.

- Chcę wykorzystać pełnię czasu, jaki jeszcze pozostał mi w boksie, zdając sobie sprawę, że koniec kariery jest coraz bliżej. 24 lutego będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony, żebyście byli z nas zadowoleni - dodaje Szeremeta.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

Podczas imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions w Białymstoku kolejny zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn, Rafał Wołczecki i mieszkający w Polsce Kubańczyk Ihosvany Garcia. Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.