Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) ma przed sobą finałowe 2 tygodnie przygotowań do walki z Abelem Miną (17-3, 9 KO). W ubiegłym tygodniu białostoczanin miał okazję uczestniczyć w obozie sparingowym w Wielkiej Brytanii, zaś teraz były mistrz Europy przeniósł swoje przygotowania do Warszawy. Pojedynek Szeremeta - Mina będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 33 organizowanej 24 lutego w Białymstoku.

- Codziennie mieliśmy sparingi w różnych gymach angielskich. Takie wyjazdy to świetna sprawa pod kątem rozwoju sportowego. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak boks w Anglii jest traktowany - komentował pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Szeremeta, który na zawodowych ringach poza zdobyciem pasa EBU, miał okazję również boksować o mistrzostwo świata, ma przed sobą ostatni intensywny okres kariery. Pierwszym akcentem na tej drodze będzie kolejny profesjonalny pojedynek przed swoją publicznością.

- Kocham Podlasie, kocham ludzi z mojego regionu i to jest moje miejsce na ziemi. Tam zawsze czuję się najlepiej i chociaż boksowałem na dużych galach w USA i kilku innych krajach, to nigdzie nie jestem tak szczęśliwy jak w swoim Podlasiu - mówi podopieczny trenera Andrzeja Liczika.

Gala KBN 33 odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej, gdzie Szeremeta wystąpi już po raz trzeci. Rok temu w tym miejscu 34-latek wygrał przed czasem z Nizarem Trimechem, zaś dwanaście miesięcy wcześniej pokonał przed czasem Saszę Jengojana.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 W BIAŁYMSTOKU >>

Podczas imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions w Białymstoku kolejny zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn, Rafał Wołczecki i mieszkający w Polsce Kubańczyk Ihosvany Garcia. Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.