Patronat medialny


 

Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO) przygotowuje się do pierwszego w zawodowej karierze występu przed swoją publicznością. Były mistrz Europy wagi średniej zaboksuje w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night XX, która odbędzie się 26 marca w Białymstoku.

- Poprzedni rok był dla mnie słaby. Chciałbym o nim zapomnieć i nie wracać do niego. Jedna walka przegrana, druga walka słaba, ale nowy rok, to nowy ja - mówi podopieczny trenera Andrzeja Liczika.

W ostatnim profesjonalnym występie białostoczanin zremisował z Nizar Trimech. Pojedynek z Francuzem był dla 32-latka powrotem na polskie ringi po dwuletniej przerwie.

- Mamy nowy sztab i liczę, że jeszcze wspólnie wyciśniemy coś z mojej kariery. Chcę walczyć jak najczęściej i pokazać się z zupełnie innej strony, niż w ostatnich pojedynkach - dodał Szeremeta.

Nazwisko rywala pięściarza grupy KnockOut Promotions ma zostać oficjalnie potwierdzone wkrótce. Podczas gali w Białymstoku kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. Paweł Stępień (16-0-1, 12 KO), Adam Balski (16-1, 9 KO) i Rafał Wołczecki (5-0, 4 KO).

Kup bilety na KnockOut Boxing Night XX >>