Patronat medialny


 Kamil Szeremeta (21-1, 5 KO) i Jaime Munguia (36-0, 29 KO) mają za sobą pierwsze spotkanie na konferencji prasowej. Podczas spotkania z mediami pięściarze okazali sobie wzajemny szacunek, zapowiadając, że kibiców w sobotę czeka ciekawy pojedynek.

- Jestem wdzięczny DAZN, Golden Boy Promotions i mojej grupie KnockOut Promotions, że mogę przystąpić do walki z tak świetnym zawodnikiem. To dla mnie wyzwanie, ale zamierzam dać z siebie wszystko oraz pokazać kibicom dobry boks - zapowiedział Szeremeta.

- Trzydziestu sześciu rywali nie dało mu rady? Super, tym bardziej się cieszę, że będę miał okazję boksować z tak silnym rywalem. Zrobię wszystko, żebyśmy w sobotę stworzyli świetne widowisko. W ringu zrobię wszystko, żeby wygrać ten pojedynek - dodał niedawny pretendent do tytułu mistrza świata w kategorii średniej.

W piątek pięściarze staną naprzeciw siebie podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Do ringu Munguia i Szeremeta mają wyjść o północy czasu polskiego w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja na platformie DAZN.