Patronat medialny


 

Kamil Gardzielik był jednym ze sparingpartnerów, którzy pomagali Kamilowi Szeremecie (21-0, 5 KO) w budowaniu formy przed walką z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). Pojedynek o pas mistrzowski IBF wagi średniej będzie główną atrakcją piątkowej gali w Hollywood. 

- Zauważyłem, że Kamil bardzo rozwinął się boksersko. Jeśli ktoś nie przebywa na co dzień na sali z Kamilem, może myśleć, że on tam jedzie po wypłatę. Gołowkin to jeden z najlepszych pięściarzy ostatniej dekady, ale Szeremeta ma bardzo mocną psychikę. On w tej walce nie wyjdzie po pieniądze - mówi Gardzielik.

- Kamil nie da sobie zrobić krzywdy. Jest mały, ma fajny blok, dobrze porusza się tułowiem. Ma ogromną determinację i wie po co tam jedzie. Ja głęboko wierzę w Kamila, liczę na niespodziankę. Nie takie legendy przegrywały. Jak tylko potwierdzono termin walki, to Kamil zaczął trenować jeszcze mocniej. Jego przed tym pojedynkiem nic nie jest w stanie zdekoncentrować. Jest na tyle mocny psychicznie, że na pewno sobie poradzi z presją i da dobrą walkę - podsumowuje pięściarz, który od niedawna związany jest z grupą GIA Promotions.

Pojedynek z Szeremetą będzie dla Gołowkina obowiązkową obroną tytułu mistrzowskiego International Boxing Federation. Będzie to pierwsza transmisja na platformie DAZN z polskim komentarzem. Dostęp do platformy DAZN jest płatny i kosztuje 7,99 PLN miesięcznie (możliwa rezygnacja z każdej chwili). Subskrypcję wykupić możecie, korzystając z reflinka ringpolska.