Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


 Pojedynek Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z Gienadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, jednak bukmacherzy już wystawili na niego pierwsze kursy.

Tak jak można było się spodziewać, wyraźnym faworytem starcia, którego stawką będzie pas IBF wagi średniej, jest słynny Kazach. Kurs na zwycięstwo "GGG" wynosi 1,04, zaś na polskiego pretendenta stawiać można przy przeliczniku 11,00.

Sam Szeremeta opiniami bukmacherów i ekspertów się nie przejmuje i zapewnia, że zrobi wszystko, by zafundować znakomitemu rywalowi drugą porażkę w karierze.

- Canelo pokazał, że można go pokonać. Oczywiście nie chcę się porównywać się do Canelo, ale uważam go za dużo lepszego zawodnika od Gołowkina. (...) Gołowkin ma już 38 lat, czyli ma już z górki, czas jest tutaj po mojej stronie. Ja mam 30 lat, najlepszy czas przede mną - mówi podopieczny Fiodora Łapina.

Do konfrontacji Szeremety z Gołowkinem miało dojść ma 28 marca w Chicago, jednak aktualnie o tę samą datę "stara się" także walka Oleksandr Usyk - Dereck Chisora.