onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Włoch Giuseppe Quartarone poprowadzi sobotnią walkę o mistrzostwo Europy wagi średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą (17-0, 3 KO) i Rubenem Diazem (25-1-2, 16 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night #3 w Łomży.

Włoski arbiter niedawno prowadził m.in. kwietniowy pojedynek Anthony'ego Joshuy z Josephem Parkerem o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Quartarone w ubiegłym roku był także ringowym w walce Rubena Diaza z Rafałem Jackiewiczem.

Na punkty pojedynek Szeremeta Diaz będzią oceniać Węgier Bela Florian, Włoch Luca Montella oraz Francuz Andre Pasquier. Dla Polaka będzie to pierwsza obrona wywalczonego w lutym pasa Europejskiej Unii Boksu. Transmisja gali w TVP 1 oraz TVP Sport.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 3 w Łomży >>  

Komentarze   

#1 yemet 2018-09-17 04:06
Nowa jakość w polskim boksie. Skoro nie można się pochwalić bokserami, to może sędziowie przyciągną kibiców.
+1 #2 thales 2018-09-17 17:35
Facet ,który na co dzień prezentuje się na tym zdjęciu wygląda trochę jak przygłup.Ilekro ć widzę to zdjęcie przypomina mi się moje ze spotkania ze Św.Mikołajem jak miałem 7 lat.Po dziś dzień cała rodzina i krąg znajomych drze ze mnie łacha jak ogląda tę fotografię z dawnych czasów.
+1 #3 thales 2018-09-17 17:42
Cytuję thales:
Facet ,który na co dzień prezentuje się
całkiem korzystnie
,na tym zdjęciu wygląda trochę jak przygłup.Ilekroć widzę to zdjęcie przypomina mi się moje ze spotkania ze Św.Mikołajem jak miałem 7 lat.Po dziś dzień cała rodzina i krąg znajomych drze ze mnie łacha jak ogląda tę fotografię z dawnych czasów.

Tak miało być oczywiście...

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze