Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

- Izu w swoim boksie łączy elegencję z brutalną siłą - mówi Marcin Najman, organizator Narodowej Gali Boksu, podczas której na ring wróci Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO). Przeciwnikiem 31-letniego Polaka podczas imprezy zaplanowanej na 25 maja na PGE Narodowym będzie Fred Kassi (18-7-1, 10 KO).

- Wierzę w to, że Izu się świetnie zaprezentuje. Izu przypomina mi swoim stylem braci Kliczko. Oni też potrafili być eleganccy, ale także brutalni. Przychodzi mi tutaj na myśl np. walka Witalija Kliczki z Lennoxem Lewisem - ocenia w rozmowie z serwisem Sportowefakty.wp.pl Najman, który sam też stoczy pojedynek na majowej gali.

- Myślę, że Izu wykorzysta swoją szansę, żeby po latach pokazać polskiej publiczności, jak dużo pracy włożył w ostatnich latach w trening, gdzie teraz jest i że puka do czołówki światowej wagi ciężkiej - przekonuje "El Testosteron".

Występ w Warszawie będzie dla Ugonoha pierwszym ringowym występem od ubiegłorocznej porażki z Dominikiem Breazealem. Na Narodowym swoje walki stoczą także m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach oraz mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska.