Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh (14-0, 11 KO) i Vicente Sandez (15-5, 10 KO) spotkali się dzisiaj na finałowej konferencji prasowej przed sobotnią galą w Hamilton, gdzie stoczą 10-rundowy pojedynek o tymczasowy pas WBO Oriental wagi ciężkiej. Podczas spotkania z mediami zdradzono m.in., że "Izu" jest bardzo bliski podpisania kontraktu na pięć kolejnych walk z jedną z polskich telewizji. Wygląda na to, że 29-latek po kilku pojedynkach w Nowej Zelandii, ponownie zagości na stałe na galach organizowanych nad Wisłą.

- Cieszę się, że będę walczył po raz szósty w Nowej Zelandii, ciężko pracowałem przez ostatnie tygodnie, współpracuję z fantastyczną ekipą. Już nie mogę się doczekać, kiedy zaboksuję w Polsce i pokażę się w Tańcu z Gwiazdami - mówił Ugonoh, który niedawno przybrał przydomek "U gonna know". 

- Dziękuję za zaproszenie organizatorom gali, cieszę się, że będę miał okazję zmierzyć się z zawodnikiem, który jest notowany w czołówkach rankingów i zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby wygrać - mówił na konferencji prasowej rywal Polaka.

- Nie oglądałem zbyt wielu pojedynków Ugonoha, nie lubię oglądać moich rywali. Skupiam się na tym, co ja mam zrobić w ringu - dodał Sandez, którego walkę z Polakiem pokaże w sobotni poranek Polsat Sport.