Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Czy Krzysztof Włodarczyk wybierze się do Moskwy, aby bronić pasa WBC? Co słychać u Izuagbe Ugonoha? Co nas czeka 16 sierpnia na gali Fight Exclusive Night? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższym magazynie Puncher, który swoją premierę ma już we wtorek o godz. 20.00 w Polsacie Sport.

„Diablo” w stolicy Rosji ma walczyć 27 września. Mistrzowski tytuł bardzo chciałby odebrać mu pogromca Mateusza Masternaka – Grigorij Drozd. Tak, jak ucieszyła ta wiadomość kibiców boksu, tak szybko wszyscy musieli ostudzić swoje zapały. Jednym z gości ostatniego „Punchera” był współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions - Andrzej Wasilewski, który stwierdził, że jeśli „Diablo” nie zdecyduje się na potyczkę z Drozdem, to zakończy karierę.

Izuagbe Ugonoh to był jeden z lepiej zapowiadających się pięściarzy nad Wisłą. Może pochwalić się imponującym rekordem dziewięciu zwycięstw i żadnej porażki. Niestety dołączył do grona pięściarzy, którzy nie mogą dogadać się z promotorami i od lutego ubiegłego roku nie widzieliśmy go między linami.

Pięściarz wagi junior ciężkiej zdecydował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby tam kontynuować swoją karierę. Czym różnią się treningi za Oceanem i kiedy możemy się spodziewać jego powrotu na ring? O to zapyta prowadzący magazyn Mateusz Borek. Sytuację z pewnością oceni także stały ekspert Janusz Pindera.

Dla tych, którym godzina emocji nie wystarcza "Puncher Extra Time" - do obejrzenia tylko na www.polsatsport.pl od godz. 21.00!

http://www.youtube.com/watch?v=G9drLtA3l6s