Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) zakończył sparingi przed walką z byłym pretendentem do tytułu młodzieżowego mistrza świata WBC Jairo Delgado (11-2, 8 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Knockout Boxing Night 33, która odbędzie się 24 lutego w Białymstoku.

Po kilku obozach przygotowawczych w USA oraz ubieigłorocznych treningach ze sztabem Oleksandra Usyka, tym razem Czerkaszyn miał okazję trenować w Warszawie z Andrzejem Liczikiem, głównym szkoleniowcem grupy KnockOut Promotions.

- Fajnie, że ponownie mam okazję pracować z Andrzejem Liczikiem. Trener zwraca uwagę na wiele technicznych aspektów, o których ostatnio być może zapominałem. W ostatnich tygodniach miałem wiele indywidualnego podejścia i liczę, że przełoży się to na dobry boks w Białymstoku - zapowiada 28-latek.

- Lubię dyscyplinę i dobrze ułożony plan na sali treningowej. W ostatnich przygotowaniach trochę mi tego brakowało, w Polsce zawsze pracujemy indywidualnie, z myślą, aby szczyt formy był wypracowany w konkretnym dniu. Jeśli mam porównać te treningi z przygotowaniami w USA, to zdecydowanie wolę polskie podejście - przekonuje Czerkaszyn.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions w Białymstoku wróci na ring po pierwszej zawodowej porażce. Jego przeciwnikiem będzie ofensywnie boksujący Kolumbijczyk, który po raz trzeci wystąpi w swojej karierze w Europie.

- Rywala będziemy dokładnie oglądać dopiero przed samym pojedynkiem. Na razie skupiam się na swojej pracy, przygotowujemy kilka planów, aby potrafić w ringu zareagować. Trzeba robić swoje, a ja nie mogę doczekać się powrotu - podsumowuje pięściarz, który cały czas klasyfikowany jest w czołówce rankingów wagi średniej prestiżowych organizacji.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

W walce wieczoru gali KBN 33 w Białymstoku były mistrz Europy Kamil Szeremeta zaboksuje z Abelem Miną o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Kibice zobaczą w akcji również m.in. dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka, Rafała Wołczeckiego, mieszkającego w Polsce Kubańczyka ihosvanego Garcię oraz polską wojnę w wadze super półśredniej pomiędzy Przemysławem Zyśkiem i Kamilem Urbańskim. Sponsorem Głównym wydarzenia jest ORLEN Paliwa. Transmisja wydarzenia w TVP Sport.