Patronat medialny


 

Już za kilka dni możemy poznać nazwisko najbliższej rywalki mistrzyni Europy wagi półśredniej Ewy Piątkowskiej (9-1, 4 KO). 31-letnia "Tygrysica" jest bardzo poważnie przymierzana do walki na gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 17 września w trójmiejskiej ERGO Arenie.

- Na razie w tej sprawie jest cisza ponieważ cały czas trwają rozmowy. Czekamy na rozstrzygnięcie jednej walki, a potem dalej ruszymy z negocjacjami. Szykuje się coś dużego, choć nie chcę zapeszać, zanim to nie będzie pewne - mówi Piątkowska, która ostatni raz boksowała w maju, wygrywając na punkty z Kariną Kopińską.

- Jestem bardzo wdzięczna moim promotorom za zaangażowanie w tej sprawie. Wiem, że chcą doprowadzić do wielkiej walki i chcą, żeby gala w Ergo Arenie była wyjątkowym wydarzeniem dla całego polskiego boksu. Jeśli wszystko się uda, to kibice będą zachwyceni - tłumaczy zawodniczka grupy Sferis KnockOut Promotions.

W ostatnich tygodniach Piątkowska pracowała głównie nad przygotowaniem fizycznym. W najbliższych dniach pierwsza w historii polskiego boksu zawodowego mistrzyni Europy zacznie przenosić ciężar treningów na zajęcia czysto bokserskie.

Głównym wydarzeniem gali planowanej na 17 września będzie wyczekiwana przez kibiców walka Krzysztofa Głowackiego z Oleksandrem Usykiem.

http://www.youtube.com/watch?v=x6rv_qnjyKo