Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

We wtorek odbyła się konferencja prasowa przed zaplanowaną na 27 listopada galą Rzeszów Boxing Night. Główną atrakcją imprezy będzie pierwsza na polskiej ziemi walka kobiet o zawodowe mistrzostwo Europy. W kategorii półśredniej na dystansie dziesięciu rund Ewa Piątkowska (7-1, 4 KO) zmierzy się z Marie Riederer (15-3-1, 10 KO).

- Rzeszów zawsze był jednym z miejsc, w którym ludzie kochają boks i chętnie na niego przychodzą. W przeszłości organizowaliśmy tutaj wiele wspaniałych gal, dlatego cieszę się, że własnie w tym miejscu odbędzie się pierwsza w historii polskich imprez bokserskich walka o mistrzostwo Europy kobiet - mówił na spotkaniu z mediami Piotr Werner, jeden z organizatorów imprezy.

- Walka wieczoru budzi duże zainteresowanie, ale otrzymujemy też sporo sygnałów, że miejscowi kibice czekają na występ rzeszowianina Łukasza Różańskiego. Od niedawna z nim współpracujemy, wspieramy jego karierę i mamy nadzieję, że jak wrócimy do Rzeszowa w kolejnych latach, to Łukasz będzie miał już kilkanaście wygranych walk na koncie - powiedział Werner, jeden z właścicieli grupy Sferis KnockOut Promotions, która wspólnie z Konspol Babilon Promotion i AG Promotion zorganizuje rzeszowski wieczór z boksem.

W stolicy Podkarpacia swoje kolejne walki stoczą również m.in. Michał Cieślak, Marek Matyja i młodzieżowy czempion WBC wagi półśredniej Przemysław Runowski.

Bilety na galę są już w sprzedaży w cenie od 30 zł. Można je nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.eventim.pl lub osobiście w kasie hali na Podpromiu w godz. 13-17.

Kup bilety na galę w Rzeszów Boxing Night >>