Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


27 listopada na gali Rzeszów Boxing Night do walki o mistrzostwo Europy wagi półśredniej przystąpią Ewa Piątkowska (7-1, 4 KO) i Marie Riederer (15-3-1, 10 KO). - Spełnia się jedno z moich marzeń - powiedziała we wczorajszym magazynie "Puncher" Polka.

- Riederer na pewno jest silniejsza fizycznie, bo przecież na co dzień walczy w wyższej kategorii. Ma wiele atutów, ale są i też słabe strony. Spodziewamy się trudnej i twardej walki - ocenia Andrzej Gmitruk, trener Piątkowskiej.

- Niemka nie jest zawodniczką, która błyskawicznie zmienia tempo. Ewa będzie próbowała wykorzystać swoją ruchliwość oraz szybkość zarówno w ataku, jak i w obronie. Ćwiczymy pewne schematy, żeby wyeliminować ulubione akcje Riederer, cały czas analizujemy jej walki - zdradza szkoleniowiec "Tygrysicy".

Riederer na zawodowych ringach przegrywała jedynie z pięściarkami ze ścisłej światowej czołówki. W przeszłości doświadczona Niemka dzierżyła m.in. pas WIBF. 

Podczas rzeszowskiej imprezy wystąpią także: Marek Matyja (10-0, 4 KO), Przemysław Runowski (9-0, 2 KO), Michał Cieślak (10-0, 6 KO) i faworyt miejscowej publiczności Łukasz Różański (1-0, 1 KO).

Kup bilety na galę w Rzeszów Boxing Night >>