Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Maciej MiszkińNajaktywniejszy polski zawodowiec Maciej Miszkiń (11-0, 3 KO) po bardzo spokojnym pojedynku pokonał na punkty Ousmana Domingueza (2-3, 2 KO).

Polski pięściarz, który o zmianie rywala dowiedział się dopiero na kilkadziesiąt godzin przed walką ,w pierwszych minutach starał się wybadać Domingueza. Przeciwnik z Dominikany od czasu do czasu rzucał w stronę Miszkinia bezpośrednie ciosy sierpowe, ale czujny w defensywie pięściarz znad Wisły nie dał się ani razu zaskoczyć niepotrzebnym uderzeniem.

Polak starał się spychać do defensywy Domingueza, ale ten umiejętnie chodził na nogach, a będąc przy linach starał się od razu klinczować nacierającego oponenta. W czwartej rundzie Miszkiń trafił przeciwnika mocnym lewym sierpowym, po którym ten zrobił kilka ciosów do tyłu, jednak nie był zagrożony upadkiem na matę ringu. Z biegiem czasu Polak coraz częściej lokował celne ciosy na szczęce rywala, ale dobrze zbudowany reprezentant Dominikany twardo stał na nogach.

Ostatnie dwa starcia upłynęły pod znakiem dalszej dominacji Miszkinia, który najbliżej wygranej przed czasem był w ostatnim starciu. Dla Polaka było to już szóste tegoroczne zwycięstwo.