Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Karolina OwczarzSparingi, zajęcia szkolne, podróże na linii Warszawa - Łódź i przygotowania do matury - tak wyglądają ostatnio dni Karoliny Owczarz (3-0, 1 KO), która już 24 marca podczas gali w Oświęcimiu stoczy swój pierwszy tegoroczny pojedynek. Rywalką 19-letniej zawodniczki grupy Babilon Promotion będzie Irene Gambrah (1-0, 0 KO).

- Przyznaje, że nie wiem o niej zbyt wiele. Wiem jedynie, że mamy podobne warunki fizyczne. Nie widziałam żadnej jej walki a jej rekord też za wiele nie mówi. O wszystkim przekonamy się dopiero w ringu - mówi Owczarz, która w ciągu ostatnich dni nie narzeka na brak zajęć.

- Obecnie kursuję między Łodzią, gdzie mieszkam i chodzę do szkoły oraz Warszawą, gdzie trenuję z Łukaszem Landowskim. Trener pomimo opieki nad noworodkiem nie opuszcza zajęć i nie tylko trenuje, ale także biega razem ze mną. Kilka najbliższych tygodni będę dzieliła pomiędzy dwa miasta. Za kilka dni czekają mnie próbne matury, których nie mogę opuścić. Po nich do walki będę miała już tylko dwa tygodnie. W międzyczasie sparuję w Warszawie oraz w Łodzi. Tutaj trenuję sama, ale zawsze znajdzie się ktoś chętny, żeby pomóc mi w sparingu - opowiada łodzianka.

- Oprócz tego w weekend brałam udział w akcji charytatywnej "Bieg po życie" organizowanej przez Przemka Saletę. Wzięłam udział w drużynowym biegu na nartach. Może nie zajęłam wysokiego miejsca, ale liczył się bardziej cel całej akcji. Na brak zajęć nie narzekam, ale do walki na pewno przygotuję się odpowiednio - zapowiada Owczarz.

Bilety na galę w Oświęcimiu dostępne są na portalu www.eventim.pl.