Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

CANAL+ poinformował, że pokaże transmisję na żywo gali XTB KSW Epic, której zwieńczeniem będzie walka dwóch sportowych legend: Tomasz Adamek w pojedynku bokserskim zmierzy się z Mamedem Chalidowem - podaje satkurier.pl. Gala odbędzie się 24 lutego, a transmisję będzie można śledzić tylko w serwisie streamingowym CANAL+ online oraz KSWEPIC.TV.

Federacja KSW, z okazji 20. rocznicy powstania, szykuje specjalne wydarzenie. Gala XTB KSW Epic będzie nawiązywać do historii Konfrontacji Sztuk Walki, a jej zwieńczeniem będzie starcie dwóch sportowych legend. Niesamowity pojedynek ikon światowego sportu, które swoimi osiągnięciami zyskały międzynarodową sławę.

W bokserskim starciu zakontraktowanym na sześć rund Mamed Chalidow, największa gwiazda polskiego MMA, zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, mistrzem i pięściarską gwiazdą bokserskich ringów. XTB KSW Epic będzie pierwszą galą organizacji KSW w historii, która składać się będzie z walk w różnych formułach, a sama karta walk robi ogromne wrażenie. Transmisja gali będzie dostępna tylko w serwisie streamingowym CANAL+ online oraz KSWEPIC.TV.

Wykupując dostęp do gali w CANAL+ online w cenie 39,99 zł widzowie będą mogli śledzić przebieg tego wyjątkowego wydarzenia, co więcej, otrzymają również miesięczny dostęp do oferty CANAL+ Seriale i Filmy. Dostęp do gali jest dodatkowo płatny zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników CANAL+ online. Sprzedaż ruszy już w poniedziałek 5 lutego 2024 roku.