Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

- Głażewski powinien wygrać na punkty, ale to nie będzie dla niego łatwy pojedynek - prognozuje Maciej Miszkiń (18-3, 5 KO) przed rewanżową walką Pawła Głażewskiego (23-4, 5 KO) z Bartłomiejem Grafką (14-18-1, 6 KO). Pięściarze zmierzą się po raz drugi 17 października podczas gali w Wieliczce.

- Grafka w ostatnim czasie zyskał nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Bartek zdaje sobie sprawę z tego, że jego umiejętności poszły znacząco do góry. Jest na pewno lepszym pięściarzem od czasu walki ze mną czy pierwszego pojedynku z Głażewskim. Dużo częściej używa lewej ręki, widać u niego progres - ocenia najwyżej klasyfikowany polski pięściarz wagi super średniej, który przed występem na niedawnej gali na Polsat Boxing Night miał okazję sparować z Grafką.

- Bartek Grafka jest zawodnikiem, który po swoich atakach zostawia miejsce na lewe sierpowe, a to był cios, którym Głażewski często go trafiał w ich pierwszej walce. Z drugiej strony potrafi wywierać dużą presję i jeśli będzie tak boksował z Głażewskim, to może go przełamać. Myślę, że wygra Głażewski, ale to na pewno nie będzie jednostronna walka - twierdzi Miszkiń, który w przyszłym tygodniu ma wznowić treningi.

- Rozpoczęły się wstępne rozmowy na temat mojej kolejnej walki, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o konkretach. Więcej powinienem wiedzieć po gali w Wieliczce - podsumowuje pięściarz z Sokółki.

http://www.youtube.com/watch?v=SAXobcbvL2o

Kup bilety na galę Underground Boxing Show w Wieliczce >>