Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Już niebawem po raz pierwszy w historii, polska drużyna weźmie udział w organizowanej pod egidą AIBA zawodowej lidze bokserskiej World Series of Boxing. Z tej okazji główni inicjatorzy tego pomysłu, szkoleniowiec Hubert Migaczew oraz menadżer Jarosław Kołkowski pragną za pośrednictwem portalu Ringpolska.pl ogłosić konkurs na nazwę nowo powstałej polskiej ekipy WSB. 

Nazwa ta powinna być sformułowana w języku angielskim i kojarzyć się w jakiś sposób z naszym krajem (nie z konkretnym miastem). Przykładowe nazwy innych ekip biorących udział w WSB: Paris United, Baku Fires, Milano Thunder etc.

Swoje propozycje można nadsyłać do 4 sierpnia pod adres stand4them(at)stand4them.pl. Wtedy to zostanie zakończony pierwszy etap konkursu. Następnie najciekawsze kandydatury zostaną poddane pod ogólne głosowanie, które potrwa do końca sierpnia.

Autor zwycięskiej nazwy zostanie nagrodzony rękawicami bokserskimi z podpisami pięściarzy polskiego zespołu oraz podwójnym zaproszeniem na dowolną galę organizowaną w naszym kraju w ramach ligi World Series of Boxing. Dodatkowo spośród głosujących w finałowym etapie zostanie rozlosowanych 10 zaproszeń na pierwszą galę WSB, która odbędzie się na warszawskim Torwarze.