Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Ruszył Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w boksie działającej przy Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie przy ul. Mazurska 40! Chcesz uczyć się i trenować boks w towarzystwie utalentowanych rówieśników z całej Polski, aplikuj do szkoły, której absolwentami są m.in.:  wicemistrz świata juniorów Jakub Straszewski i brązowa medalistka mistrzostw świata juniorek Daria Parada. Nabór na rok szkolny 2023/24 w Szczecinie trwa od 9 do 31 maja, do klasy: I LO SMS boks, 16h dodatkowych zajęć sportowych.

Zajęcia w ramach szkoły prowadzone będą na bazie Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Mazurskiej 40 w Szczecinie. Centrum to położone jest w sercu miasta w pobliżu największych węzłów komunikacyjnych pozwalających na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsce miasta i regionu. Zajęcia sportowe prowadzone będą w kompleksie Szczecińskiego Domu Sportu, siedem minut od szkoły. W bezpośrednim sąsiedztwie mamy do dyspozycji malowniczo położone trasy biegowe.

Mury szkoły opuściło już wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy którzy są wyznacznikiem -  naszego i samych sportowców - sukcesu. Boks w CMS gości już od 15 lat, a już jej absolwenci i uczniowie mogą się pochwalić znacznymi osiągnięciami. Z racji jej charakteru szkoła w swym statucie ma zapewnioną pomoc logistyczną w trakcie nauki, tak by łatwiejsze było pogodzenie wyczynowego uprawianie sportu z nauką na wysokim poziomie (między innymi łatwiejszy dostęp do Indywidualnego Toku Nauczania).

Oferta szkoły obejmuje :zakwaterowanie, wyżywienie, naukę w renomowanym  Liceum Ogólnokształcącym, zajęcia sportowe w ramach szkoły 16h/tyg, zajęcia sportowe uzupełniające  4.5h/tyg, pracę w oparciu o specjalnie opracowany program szkolenia, opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trener mgr. Marcin Stankiewicz - trener klasy Mistrzowskiej , trener 3 Stars AIBA, były trener Męskiej Młodzieżowej Kadry Narodowej oraz kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Bokserskim; trener mgr. Karol Chabros - trener klasy Mistrzoswkiej , trener 3 Stars AIBA były trener Kadry Narodowej Seniorów; trener mgr. Patryk Tkaczyk trener instruktor 1 Stars AIBA), dostęp do specjalistycznej sali treningowej , dostęp do gabinetów odnowy biologicznej, dostęp do nowoczesnej siłowni oraz nowego basenu olimpijskiego, dostęp do opieki psychologa i dietetyka sportowego.

Gwarantujemy, iż nasza kadra trenerska stale podnosi swoje kwalifikacje tak by jak najskuteczniej opracowywać plany szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego zawodnika. W razie pytań szczegółowych informacji udzielamy na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nr.tel 608294632. Koordynator ds.SMS boks- Marcin Stankiewicz.