Łukasz Maciec (29-7-1, 5 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Pablo Sosą (12-8-3, 3 KO) w walce wieczoru gali Tymex Boxing Promotion organizowanej w Pionkach. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 80-72 i dwukrotnie 79-73 dla Polaka, który przerwał w ten sposób serię trzech porażek.

Kolejne zawodowe zwycięstwo do swojego bilansu dopisał także Kamil Kuździeń (12-0, 3 KO), który niejednogłośnie na punkty wygrał po technicznej decyzji z Victorem Ionascu (12-5, 8 KO). W momencie przerwania walki jeden sędzia wypunktował remis 76-76, zaś dwóch pozostałych arbitrów wskazało na nieznaczną przewagę Polaka 77-75.

Drugi kolejny remis zaliczył z kolei Tomasz Nowicki (11-3-2, 4 KO). Boksujący w kategorii super półśredniej zawodnik zremisował na dystansie sześciu rund z Miroslavem Serbanem (14-16-2, 7 KO).