Patronat medialny


 

Laura Grzyb (9-0, 3 KO) jest na finiszu przygotowań do walki w obronie tytułu mistrzyni Europy wagi super koguciej z Brytyjką Stevi Levy (9-1, 0 KO). Polka wystosowala apel do kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Moje miasto zasłużyło na prawdziwą galę boksu! Zasłużyło na mój powrót do domu! Bardzo długo starałam się o organizację mojej walki w Jastrzębiu-Zdroju. Nawet nie śniło mi się, że będę mogła właśnie tutaj bronić mojego tytułu - mówi jedyna aktualnie Polka posiadająca pas EBU.

- Drodzy Jastrzębianie, ponieście mnie do zwycięstwa! Górnicze miasto z pięknymi tradycjami. Zróbmy to razem - dodaje pięściarka grupy KnockOut Promotions.

Pojedynek Grzyb - Levy będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 30 organizowanej 7 października w Jastrzębiu-Zdroju. Po raz pierwszy na gali organizowanej w tym mieście stawką walki wieczoru będzie prestiżowy tytuł EBU.

Dla Grzyb będzie to jednocześnie pierwszy profesjonalny występ w rodzinnym mieście. Polka pas Europejskiej Unii Boksu wywalczyła w kwietniu, pokonując Włoszkę Marię Cecchi.

Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także kolejny profesjonalny występ byłego mistrza świata IBF i WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (62-4-1, 42 KO). Na karcie walk znajdą się także m.in. ciekawie zapowiadające się starcia Piotra Łącza z Wołodymirem Katsukiem oraz Kamila Gardzielika z Evanderem Riverą.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>