Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Petro Lakotskyi (3-2, 3 KO) wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Przemysławem Gorgoniem (16-12-1, 6 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Białymstoku. Pięściarz z Ukrainy od pierwszych sekund zdominował Polaka, zepchnął rywala do obrony i trafiał mocnymi ciosami w półdystansie.

Gorgoń w na początku drugiego starcia był liczony po celnym uderzeniu z prawej ręki. Kolejna seria czystych ciosów Ukraińca zmusiła sędziego Leszka Jankowiaka do przerwania rywalizacji.

W pozostałych pojedynkach Filip Szpakowicz (2-0, 1 KO) pokonał Artura Gierczaka (4-3-1, 3 KO) przez techniczny nokaut (przerwanie lekarskie) w drugiej rundzie, Bartłomiej Przybyła (6-0 1 KO) pokonał Bazargura Jugdera (9-20-2, 3 KO) jednogłośną decyzją sędziów (60-54, 60-54, 60-54), zaś Mateusz Polski (5-0, 3 KO) pokonał Konstantina Jangavadze (7-30-4, 2 KO) jednogłośną decyzją sędziów (58-56, 59-55, 59-55).