W pojedynku wagi średniej na gali Knockout Boxing Night Extra w Łodzi, Rafał Wołczecki (2-0, 2 KO) znokautował w drugiej rundzie Nelsona Altamirano (10-38-3, 6 KO). Pięściarz z Nikaragui padał na deski pięciokrotnie przed przerwaniem walki.

24-letni Wołczecki boksował spokojnie, ale bardzo efektywnie. Trafiał rywala niemal każdym ciosem, a większość jego mocnych uderzeń przewracała przeciwnika. 29-letni Altamirano najpierw dwukrotnie padał po prawych sierpowych. Później nokdauny kibice oglądali po ciosach lewą ręką oraz podbródkowych.

Po kolejnym liczeniu w drugiej rundzie sędzia Arkadiusz Małek zdecydował się przerwać rywalizację. Dla Wołczeckiego, który we wrześniu debiutował w gronie profesjonalistów, był to drugi zawodowy występ.

Podczas tej samej gali po rocznej przerwie na ring wrócił Kamil Gardzielik (11-0, 3 KO), który wygrał jednogłośnie na punkty z Davidem Bencym (14-19-1, 4 KO). Po ośmiu rundach wszyscy sędziowie punktowali 80-72 dla Polaka.