onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Jak zdrowie po walce?
Łukasz Różański: Wszystko w porządku. Tak jak mówiłem zaraz po walce, jak się trenuje na sto procent, to coś zawsze może się wydarzyć. Już przed walką miałem zerwany prostownik kciuka, przez to ciężko było uderzać prawym sierpem, ale trzeba było sobie radzić. Cieszę się, że wróciłem, poczułem ring i wracam do treningów.

Wszyscy powtarzają, że Eriks Kalasnikovs był najgorszym zawodnikiem całej gali. Jak to było z jego wyborem, bo mówią, że to ty go sobie wybrałeś?
Nie do końca tak było. Ja wybrałem innego przeciwnika, ale z ujemnym bilansem zwycięstw do porażek. Mateusz Borek stwierdził, że lepszy będzie Kalasnikovs, bo ma ten bilans dodatni, ja miałem inne zdanie

Wiesz coś o swojej przyszłości?
Pracujemy nad tym. Jest duża szansa, żeby w sierpniu lub wrześniu odbyła się kolejna moja walka. Na razie nic jednak nie jest podpisane. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni wiele może się wyjaśnić. Ta ostatnia walka nie kosztowała mnie wiele sił, więc wracam z marszu do treningów.

Zamierzasz kontynuować współpracę z promotorem Mateuszem Borkiem?
Tak. Ale trzeba usiąść do stołu i konkretnie umówić warunki, jak to ma wyglądać. On chce ingerować i wybierać mi rywali. Ok, ale musimy też dogadać kwestie finansowe.

Pełna treść artykułu na Nowiny24.pl >>