onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny





 



Znalezione obrazy dla zapytania summer camp ringpolska.pl

W dniach 7-18 stycznia w Zakopanem na zimowym obozie przebywać będą czołowi polscy pięściarze zawodowi. Podopiecznych trenera Fiodora Łapina - mistrza świata WBO Interim Krzysztofa Głowackiego, mistrza Europy Kamila Szeremetę, dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka i utalentowanego Fiodora Czerkaszyna - ponownie gościć będzie Nosalowy Dwór Resort & Spa.

- To już kolejne nasze zgrupowanie w Nosalowym Dworze, gościliśmy tu latem, a także przy okazji organizowanych tutaj gal, i bardzo nam się podobało, dlatego w Nosalowym Dworze zaplanowaliśmy także obóz zimowy. Naszych pięściarzy czekają wiosną wielkie wyzwania, więc formę trzeba zacząć szykować już teraz - mówi szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.

Krzysztof Głowacki w listopadzie w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WBSS pokonał Rosjanina Maksima Własowa, zdobywając „tymczasowe” mistrzostwo świata WBO kategorii junior ciężkiej. Półfinałowy pojedynek odbędzie się prawdopodobnie w marcu na Łotwie, a rywalem Polaka będzie reprezentant gospodarzy Mairis Briedis.

- Briedis to niesłychanie trudny rywal, więc dyspozycja Krzysztofa musi być nienaganna, treningi pod Giewontem na pewno w tym pomogą - ocenia Wasilewski i dodaje: - Wiele wskazuje na to, że także w marcu, ale we Francji, tytułu czempiona Europy bronił będzie Kamil Szeremeta. Dla Kamila to będzie niezwykle ważny rok. Liczymy w jego wykonaniu na duże i zwycięskie walki.

Pod koniec zimowego obozu w Zakopanem pięściarze i trenerzy spotkają się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej. Przewidziany jest także dzień dla fanów (więcej informacji już wkrótce).

Całe zgrupowanie, podobnie jak w przypadku zgrupowania letniego, zostanie pokazane w serii videoblogów dostępnych w social mediach i na kanale Youtube KnockOut Promotions.

Komentarze   

#1 bolek 2019-01-07 08:48
https://www.tvn24.pl/artur-szpilka-poszedl-w-gory-z-psem-wezwal-ratownikow,898038,s.html
#2 Pauel 2019-01-07 14:46
A Artur oboz na Sniezce...z psem..
I jak to z Arturem zawsze znajdzie sobie problem:/
#3 juliuszzz 2019-01-07 15:05
Ha ha - chciałem też o tym napisać - czemu jest cisza o ostatniej akcji Szpilki, kiedy to GOPR pojechał ratować "Pumbusia, bo skuczał i mu uszka marznąć zaczęły."
:)
#4 Szewa 2019-01-07 15:54
Bono czym tu pisac? Ze Szpilka, Materla zostali ziwezieni przdz GOPR bo w gorach zamiecie itd?
Najpierw spiny ze za duzo Szpilki a pozniej czemu o Szpilce nic nie ma...
Ja sie nie dziwie ze Redakcja w wiekszoaci komentarze olewa
-1 #5 Pawel Przedlacki 2019-01-07 16:34
Wazne jest, ze Pumba zyje. Artur ma dobre serce dla zwierzakow, krzywdy im nie da zrobic, tylko niekompetentni ludzie pisza o nim glupoty.
+1 #6 nonoii 2019-01-07 16:39
Skoro mówili o tym w tv to dlaczego nie tu ? Przecież to portal o nim nawet zdjęcie z wakacji zamieszczali ostatnio które nic wspólnego z boksem nie miało.
#7 Bonzo 2019-01-07 19:33
A po co mają pisać i robić mu antyreklamę także tu?

Szpilka pieski kocha ale że tytanem intelektu nie jest to skończyło się jak się skończyło.

Dobrze że pies cały a GOPR nie musiał ratować w tym czasie nikogo innego.
+1 #8 Jacenty 2019-01-07 20:53
Moim zdaniem to pies uratował Szpilkę, dał mu do zrozumienia iż jest zbyt zimno i trzeba wracać do domu bez tego Szpilka dalej czekał by pogoda się poprawiła.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze