onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Znalezione obrazy dla zapytania gmitruk ringpolska.pl

Dziś w nocy w swoim domu zmarł Andrzej Gmitruk - legendarny trener polskiej kadry olimpijskiej i czołowych polskich pięściarzy zawodowych - podała Ochotnicza Straż Pożarna z Długiej Kościelnej.

"Dzisiejszego poranka tj. 20 listopada doszło do tragicznego zdarzenia w Hipolitowie. O godzinie 4:00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru śmierć poniósł jeden z najlepszych trenerów kadry bokserskiej. Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Kościelnej składa najszczersze kondolencje rodzinnie i bliskim." - czytamy w komunikacie.

Na potwierdzenie tragicznej informacji czekał od rana m.in. Artur Szpilka, którego 10 listopada Gmitruk poprowadził do zwycięstwa nad Mariuszem Wachem. - Niestety to podobno prawda. To straszne! - skomentował doniesienia "Szpila".

- Zaczadził się. Reszta rodziny przeżyła. Od strażaków usłyszałem, że kiedy przybyli na miejsce, trener już nie żył - poinformował na Twitterze Kamil Wolnicki, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

- Dom nie uległ spaleniu, a jedynie zapalił się stolik plastikowy. Przyczyna zgonu - na tę chwilę - nie jest ustalona. Taką mam informację od śledczych, którzy byli na miejscu. Raczej nie jest ona jednak związana z pożarem. To na razie wstępna informacja - przekazał w rozmowie z Onet.pl aspirant Marcin Zagórski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim.