onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Narodowa Gala Boksu, mająca stanowić kontynuację imprezy, która odbyła się w maju na Stadionie Narodowym w Warszawie, planowana jest na 27 kwietnia 2019.

- Aglomeracja śląska jest drugą największą w Polsce, dlatego tak duże wydarzenie jak Narodowa Gala Boksu zawita właśnie do katowickiego Spodka - oświadczył organizator imprezy, Marcin Najman.

Najman już zapowiada, że podczas gali zobaczymy pięć walk w boksie zawodowym, dwie w boksie olimpijskim i jedną w formule K1. W porównaniu do poprzedniej edycji zdecydowano o rezygnacji z pojedynku MMA. Tradycyjnie planuje też występy artystyczne.

- Imprezę poprowadzą Anna Popek i Michael Buffer - mówi Najman. Pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią na Narodowej Gali Boksu mają zostać ogłoszone jeszcze we wrześniu. Niewykluczone, że dojdzie do rewanżowego pojedynku Najmana z Richardem Bigisem, ale sprawa nie jest przesądzona.

Pełna treść artykułu w "Dzienniku Zachodnim" >>

Komentarze   

#1 raptorix 2018-09-15 17:15
No i to jest news rewanż Najman vs ktoś tam...warty każde pieniadze PPV :lol:
#2 Szewa 2018-09-15 17:22
Anna Popek xd babka sobie na ostatniej gali nie mogła poradzić mając kartkę...

Najman to chyba zebrał wszystkich bliższych i dalszych znajomych i stwierdził ze każdemu da zarobić :)
+1 #3 MrCrowley 2018-09-15 18:55
Jaki jest sens ogłaszać we wrześniu nazwiska zawodników na galę na końcu kwietnia? Boks to jest taki biznes, że można uwierzyć że zawodnik zawalczy, gdy już wchodzi do ringu (a ostatni przypadek rywala Ajagby pokazał, że nawet tego nie można być pewnym).
#4 Tusonic 2018-09-15 20:08
Po ostatniej Gali nawet Buffer nie mnie nie skusi na obejrzenie tego cyrku :)
#5 djpioter 2018-09-15 21:24
Dziwi mnie w tym wszystkim Buffer, który nic nie musi, a jeździ po takich podrzędnych galach jak ta. Podczas pierwszej gali z tego cyklu wyglądał co najmniej dziwnie, zapowiadajac zawodników przy pustych trybunach..
#6 legos 2018-09-16 00:01
Jedyne co on tam może ogłosić teraz to tą swoją gówniatą walkę z tamtym tam kimś......Każdy inny poważny zawodnik ma wyzwania na jesieni i nikt nie wie, kto, gdzie i na jakim etapie będzie w kwietniu. Może będzie wielu wolnych, chętnych na odbudowanie, a może nie będzie nikogo. A co do Buffera to jak się dowiedziałem jakie on gówna zapowiada to te gale Najmana to wyższa półka, facet bierze wszystko, wszędzie, na całym świecie, pewnie nie tyle dla kasy, ale lubi sobie pozwiedzać te wszystkie miejsca, a przy okazji coś tam zarabia.
#7 Kibic86 2018-09-16 14:03
Myślałem chociaż, że zrezygnuje z tych występów artystycznych, ale widzę że nie ma na co liczyć. Niech sprowadza Buffera, niech bierze Popek, ale łączenie gal bokserskich z występami Kombi i Górniak to po prostu lipa

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze